Bursa karot

bursa karot

 

BURSA da karot beton delme kesme işleri yapan firmamız tesisat delikleri pencere açma kapı açma foseptik çukuru beton delme beton kesme beton kırma filiz ekme bina güçlendirme deprem testi ve bunun gibi beton ile alakalı bütün uygulamaları yapmaktadır.profesyonel ekibimiz ve yeni sistem makine  parkurumuz ile hizmet vermekteyiz. Otel projelerinizde villa yapımında apartman veya bitmiş meskenlerde siz değerli müşterilerimize her türlü beton delme kesme kırma  hizmeti  vermekteyiz  dizayn karot olarak yıllardır bulunduğumuz bu sektörde kendi ilkelerimize göre değil müşterilerimizin isteğine göre özel hizmet vermekteyiz zirve deki karot olarak jet hızıyla as ıl hizmeti veren kocaman bir aileyiz lider firma olarak ilke li çalışmaktayız deha larımız sayesinde jet hızıyla bitirmekteyiz 

 Karot ile pencere açma hidrolik ile pencere açma karot ile kapı açma karot ile kapı açma uygulamaları yapmaktayız. sizlerin projelerinde oluşan hertürlü değişiklikte perde beton asmolin beton farketmeksizin uygulamalarımızı yapmaktayız en hızlı ve güvenilir olarak bütün proje boyunca siz değerli müşterilerimize arkadaşlık ederek işlemlerinizi yapmaktayız.

  karot işlemini sadece BURSA  da değil tüm Türkiyede yapmaktayız karot hakkında ayrıntılı bilgi en uygun fiyat ve acil hizmet için arayınız. 

uygulamalarımız:

beton delme 

beton kesme 

beton kırma

karot

tesisat deliği delme 

beton traşlama 

beton çatlatma 

filiz ekimi 

bina güçlendirme 

yatay beton delme 

dikey beton delme 

havalandırma bacası delimi

şaft açma 

asansör boşluğu açma 

kapı açma 

pencere açma 

kat kesme 

bina yıkımı 

ankraj 

ankraj 

kolon kesme 

perde kesme 

merdiven kırma 

merdiven kesme 

merdiven yeri açma 

asansör yeri açma 

makinalarımız :

hilti dd 350 hilti dd 200 hilti dd 500 hilti ts 10 hilti ts 20 hilti t3000 kırıcı hilti halatlı kesim makita 11kg kırıcı fko hidrolik kesim bosh 11 khj kırıcı bosh 27 kg kırıcı makita 2,5 kg kırıcı delici hilti matkap hilti flex hilti tülki kurugu makita el kesme benzinli makita el kesme elektrikli husgvarna karo husgvarna beton kesme husgvarna derz kesme 

araçlarımız: 

opel corsa ford fiesta for connect karot acil araçları

transporter ford transit cadyy karot hizmet aracı 

fiorino nemo bipper satış pazarlama aracı

bursa karot 
bursa beton kesme 
bursa beton kırma 
bursa karot firmaları
ankraj

bursa karot 

bursa beton kesme 

bursa beton kırma 

bursa karot firmaları

ankraj

bursa beton kesme

büyükorhan karot

büyükorhan karot

büyükorhan karot

büyükorhan karot 
büyükorhan beton kesme 
büyükorhan beton kırma 
büyükorhan karot firmaları
ankraj

  Harmancık, Orhaneli, Dursunbey, Balıkesir (Balıkesir) ve Mustafakemalpaşa ilçelerine komşudur. Denizden yüksekliği 830-840 m civarındadır. Yükseklik nedeniyle serin dağ iklimi görülür. Engebelli ve dağlık bir yapıya sahiptir. Yüzölçümü 672 km2´dir. 1 merkez ve 40 köyden oluşur, nüfusu ise 2007 yılı verilerine göre 14. 199’dur. Tarih: Bizans döneminde Atranos Tekfurluğu´nun toprakları içinde yer alan bir bölgeydi.
 

gemlik karot

büyükorhan karot

büyükorhan karot

gemlik karot 
gemlik beton kesme 
gemlik beton kırma 
gemlik karot firmaları
ankraj

 Gemlik karot bursa beton kesme bursa karot Bursa civarında kurumlu olan en eski kenttir. Tarihi MÖ. 12. Yüzyıla kadar uzanan kente, bir efsaneye göre Gemlik’e gelen Herkül’ün, kaybolan arkadaşı Syrus’un adını verdiği söylenir. MÖ. 630’da ise Milet’ten gelen kolonilerce Kios adı ile yeniden kurulur. Kentin bitişiğindeki ırmağın adını alan Gemlik, tarih boyunca, bulunduğu coğrafi konum itibariyle zengin bir liman ve ticaret kenti olmuştur. Sürekli istilalara maruz kalan bu kent birçok medeniyete de bu nedenle ev sahipliği yapmıştır.

gürsu karot

büyükorhan karot

harmancık karot

gürsu karot 
gürsu beton kesme 
gürsu beton kırma 
gürsu karot firmaları
ankraj

 

Gürsu, il merkezine 12 km uzaklıkta bir ilçedir. İlçenin doğusunda ve güneyinde Kestel, batısında Yıldırım ve Osmangazi, kuzeyinde ise Gemlik ilçesi bulunmaktadır.
 

İlçe, tarihi çınar ağaçları, Osmanlı evleri, tarihi hamam ve camileriyle geçmişten günümüze bir köprü görünümündedir.

harmancık karot

harmancık karot

harmancık karot

harmancık karot 
harmancık beton kesme 
harmancık beton kırma 
harmancık karot firmaları
ankraj

 1987 yılında ilçe olan Harmancık, Uludağ’ın güneyinde, yüksek yaylalar arasında yer alır. Bursa-Balıkesir (Karesi) ve Kütahya il sınırlarının birleştiği yerdedir. Rakımı 650m, yüzölçümü ise 38, 928 hektardır. Karasal iklim görülür. İlçenin etrafı çam ormanları ile çevrilidir. İlçe, bir merkez belediye ve 27 köyden oluşur 8. 340 nüfuslu ilçede halkın büyük çoğunluğu tarım ile uğraşır. İş imkânlarının kısıtlılığı nedeniyle sürekli dışarıya göç veren bir ilçedir. 

inegöl karot

harmancık karot

inegöl karot

inegöl karot 
inegöl beton kesme 
inegöl beton kırma 
inegöl karot firmaları
ankraj

 İnegöl karot bursa beton kesme bursa karot ilçesi, ilçe merkezinde bulunan 12 mahalleden, 94 köy ve 5 beldeden oluşmaktadır. Oylat Kaplıcaları, İnegöl köftesi ve İnegöl mobilyaları ile ünlenen; 200 binden (208 bin kişi) fazla insanın yaşadığı İnegöl, bir il kadar gelişmiş büyük bir ilçedir. İnegöl’ün iklimi Karadeniz ile Akdeniz iklimi arasında geçiş karakteri göstermektedir. Yaz ayları daha çok Akdeniz iklimine benzer. Sıcak ve az yağışlıdır. Kış ayları ise soğuk ve bol yağışlıdır. Kar yağışları normal, don olayları fazladır. Tarih: İnegöl’de sırasıyla Hititler (M. Ö. 2. 000) , Bitinyalılar (M. Ö. 7. yy.) , Lidyalılar (M. Ö. 6. yy.) , Persler (M. Ö. 5. yy.) , Makedonyalılar (M. Ö. 5. yy.) hüküm sürmüşlerdir. 

iznik karot

harmancık karot

inegöl karot

iznik karot 
iznik beton kesme 
iznik beton kırma 
iznik karot firmaları
ankraj

 

İnsanlık ve dinler tarihinin okunacağı bir kitap, her yüzyılın medeniyetlerinin bir enstrüman olarak çaldığı bir yer İznik; 7000 yıllık höyükleriyle ilk yerleşimin, Büyük İskender’in kumandanlarının, Bithynia Krallığı’nın, Roma ve Bizans’ın, Selçuklular’ın, Osmanlı’nın izlerini sürmemizi sağlar.
 

Birçok medeniyete başkentlik yapan, Hıristiyanların en önemli hac merkezlerinden olan, İsa’nın Tanrı’nın oğlu olarak kabul edildiği 1. Konsül, resim ve heykel sanatının önünü açan 7. Konsül’ün toplandığı, Osmanlı’nın ilk medresesine ev sahipliği yapan, ulemalar diyarı diye anılan, 

bursa beton delme

karacabey karot

karacabey karot

karacabey karot

karacabey karot 
karacabey beton kesme 
karacabey beton kırma 
karacabey karot firmaları
ankraj

 Karacabey karot bursa beton kesme bursa karot , Bursa´nın 60/65 km batısındaki bir ilçesidir. İlçe merkezi, Bursa´ya 62 km´lik işlek bir karayoluyla bağlanır. Yüzölçümü 1. 285 km2, toplam nüfusu yaklaşık 80 bin olup nüfus yoğunluğu 51 kişi/km2´dir. Merkez bucağına bağlı 66 köyü vardır. Toprakları yüksek verimli Karacabey Ovası´nda en çok buğday, arpa, mısır, fasulye, bezelye, şekerpancarı, pamuk, ayçiçeği ve tütün yetiştirilir. Ayrıca patates ve soğan üretiminde gelişen ilçede, sebzecilik ve meyvecilik de gelişmiştir.
 

keles karot

karacabey karot

karacabey karot

keles karot 
keles beton kesme 
keles beton kırma 
keles karot firmaları
ankraj

 Uludağ’ın güneybatı yamaçlarında bulunan ilçe, Keles karot bursa beton kesme bursa karot Deresi vadisinde kurulmuş olup, Bursa merkeze uzaklığı yaklaşık 45 kilometredir. Keles Deresi, Uludağ-Eğriöz Dağları arasındaki platoyu yaran Kocasu Çayı’nın bir koludur. Batıdan Hüseyin Alanı Geçidi ile Bursa´ya; doğudan Tepel Geçidi ile İnegöl´e bağlanır. Doğu ve kuzeydoğuda İnegöl ilçesi, güneydoğuda Kütahya ili, kuzeyde merkez ilçe ile çevrilidir. İlçenin yüzölçümü 640 kilometrekare, yüksekliği 1050 metre civarındadır. Keles ilçesinde Marmara ve Ege bölgelerinin geçit iklimi hâkimdir. 

kestel karot

karacabey karot

mudanya karot

kestel karot 
kestel beton kesme 
kestel beton kırma 
kestel karot firmaları
ankraj

 

Bizans döneminde tekfurluk merkezi olan Kestel karot ilçesi, Bursa’nın 12 km doğusunda bulunmaktadır.
 

Bizans İmparatorluğu’nun Ön Asya’dan gelecek olan akınları durdurmada bir kale olarak kullandığı Kestel, Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Bey zamanında yapılan Dimboz Muharebesi sonunda, 1306 yılında Türk egemenliğine girmiştir. bursa beton kesme bursa karot

mudanya karot

mustafa kemalpaşa karot

mudanya karot

mudanya karot 
mudanya beton kesme 
mudanya beton kırma 
mudanya karot firmaları
ankraj

 M. Ö. 7. yüzyılda bir İon Kolonisi olarak Kolofonlular tarafından kurulan Mudanya, önce Mirleia, daha sonra Apamia ve son olarak da Montania adını taşımaktaydı. Mudanya adı da Montania’nın değişmesinden gelmiştir. 19 yüzyılda ilçe merkezi olan Mudanya, batıda Karacabey, güneyde Bursa, doğuda Gemlik ile komşu olup, kuzeyinde Gemlik Körfezi yer alır. Bursa’ya 32 km uzaklıktadır. 346 km2’lik bir alan kaplar. Mudanya’ya bağlı 2 belde (Zeytinbağı ve Güzelyalı) , 36 köy bulunmaktadır. İlçe merkezinde 8 mahalle bulunur. İlçenin nüfusu 2007 verilerine göre 62. 369 olup, sürekli göç almaktadır. Asırlardır önemli bir liman kenti olan Mudanya, günümüzde de “Bursa’nın limanı” görevini sürdürmektedir. Bursa’nın İstanbul ile deniz yolu ile bağlantısı Mudanya/Güzelyalı sahilinden gerçekleştirilmektedir. 

mustafa kemalpaşa karot

mustafa kemalpaşa karot

mustafa kemalpaşa karot

mustafa kemalpaşa karot 
mustafa kemalpaşa beton kesme 
beton kırma 
karot firmaları
ankraj

 Uluabat Gölü kıyısında bulunan Mustafakemalpaşa karot bursa beton kesme bursa karot ilçesi; doğusunda Orhaneli, güneydoğusunda Büyükorhan, güney ve batısında Balıkesir, kuzeyinde Karacabey ve Uluabat Gölü, kuzeydoğusunda merkez ilçe ile çevrilidir. Denizden yüksekliği 25-40 metredir. Bursa il merkezine uzaklığı 84 kilometredir. Akdeniz iklimi özelliklerini taşır. 100 binden fazla kişinin yaşadığı Mustafakemalpaşa, 1 belediye, 6 belde, 104 köyden oluşur. 2007 istatistik verilerine bakıldığında 102. 000 kişini yaşadığı Mustafakemalpaşa, Bursa nüfusunun yaklaşık %5’ini barındırmaktadır. 

nilüfer karot

mustafa kemalpaşa karot

mustafa kemalpaşa karot

nilüfer karot 
nilüfer beton kesme 
nilüfer beton kırma 
nilüfer karot firmaları
ankraj

 

Nilüfer İlçesi adını Nilüfer Çayı’ndan almaktadır. Nilüfer Çayı da adını Orhan Gazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan almıştır. İlçe, doğuda Osmangazi, güneyde Orhaneli, batıda Mustafakemalpaşa, Uluabat Gölü ve Karacabey, kuzeyde Mudanya ilçeleriyle çevrilidir.
 

Yeni yeni yapılaşmanın gerçekleştiği Nilüfer, Bursa’nın kent planlaması açısından en gelişmiş ilçesidir.
 

bursa karotcu

orhaneli karot

orhangazi karot

orhangazi karot

orhaneli karot 
orhaneli beton kesme 
orhaneli beton kırma 
orhaneli karot firmaları
ankraj

 Bursa’ya karayolu ile yaklaşık 45 kilometre uzaklıkta yer alan Orhaneli’nin doğusunda Keles, güneydoğusunda Harmancık, Bursa, güneyinde Büyükorhan, batısında Mustafakemalpaşa ilçeleri, kuzeyinde Bursa’nın merkez ilçeleri bulunmaktadır. Yaklaşık 25.000 kişi yaşamaktadır.
 

orhangazi karot

orhangazi karot

orhangazi karot

orhangazi karot 
orhangazi beton kesme 
orhangazi beton kırma 
orhangazi karot firmaları
ankraj

 İ. Ö. 4. yüzyılda Basilinopolis adıyla kurulan Orhangazi karot bursa beton kesme bursa karot , Marmara Denizi´nin güneyinde, İznik Gölü´nün batısında yer alan Bursa ilçesidir. İznik Gölü´nün kıyısında çok verimli bir ova üzerinde kurulan Orhangazi’nin kuzeyinde Yalova ile Karamürsel ilçesi, batısında Gemlik, güneyinde Yenişehir, doğusunda İznik ilçeleri bulunmaktadır. Kuzeyinde Samanlı Dağları, güneyinde Katırlı Dağları ile çevrili, çanak şeklindedir. Bursa’ya 45 km. uzaklıktadır. Denizden yüksekliği 125 metre olup, nüfusu yaklaşık 75 bin kişidir.
 

osmangazi karot

orhangazi karot

osmangazi karot

osmangazi karot 
osmangazi beton kesme 
osmangazi beton kırma 
osmangazi karot firmaları
ankraj

 Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi karot bursa beton kesme bursa karot ’den alan ilçe, konumu itibariyle Bursa’nın merkezinde, en büyük ilçesini oluşturmaktadır. İlçe, Uludağ’ın eteklerinde, doğuda Gökdere Vadisi’yle başlar; batıda Nilüfer deresi ve Mudanya Yolu ile kuzeyde Samanlı Dağları’na ulaşır. 

yenişehir karot

yenişehir karot

osmangazi karot

karot 
beton kesme 
beton kırma 
karot firmaları
ankraj
karotcu
beton kesme firmaları
zirve karot

 Bursa´nın 40/45 km doğusunda yer alan Yenişehir antik çağda Neopolis olarak tanınıyordu. Osman Gazi döneminde Osmanlı topraklarına katılan ilçe, Osman Gazi tarafından gazilerine kılıç hakkı adıyla yurtluk olarak verilmiştir. İskâna açılan yerde kurulan kent Yenişehir adını almıştır. 1302’de Osmanlı Beyliği’ne başkentlik yapmıştır. Yenişehir, giderek gelişen bir ilçedir. İlçenin en önemli gelir kaynağı tarımdır. Son yıllarda ilçe merkezinde birçok önemli sanayi tesisi kurulmuştur. Bursa’nın havaalanı bu ilçe sınırları içindedir. İlçenin nüfusu, 2007 verilerine göre, 51. 227’dir. 

yıldırım karot

yenişehir karot

yıldırım karot

yıldırım karot 
beton kesme 
beton kırma 
karot firmaları
 ankraj
 karotcu
beton kesme firmaları

 

Uludağ’ın eteklerinde kurulmuş olan Yıldırım İlçesi, doğuda Kestel ve Gürsu, batıda ve güneyde Osmangazi, kuzeyde Gürsu ve Osmangazi ilçeleriyle çevrilidir.
 

Yıldırım ilçesinde Osmanlı döneminden kalma birçok tarihi miras bulunmaktadır. Bu yapıların en önemlilerini dini değerlerden olan Yıldırım Külliyesi, Yeşil Külliyesi ve Emir Sultan Camii oluşturmaktadır.
 

İlçede, tarım, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Büyük sanayi kuruluşları bulunmamakla birlikte dokuma sanayi gelişmiştir.