ASFALT KESME


asfalt kesme

Asfalt Kesme

 asfalt kesme hizmetleri olarak eskiyen betonların veya asfaltların kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Genel olarak asfalttan eskiyen bölümün kesilerek alınması ile gerçekleşen bu hizmetlerde ise farklı kesme tekniklerini barındırıyoruz. Asfaltın durumuna göre ise en uygun asfalt kesme yöntemini uygulayarak çevreye zarar vermeden asfaltın alınmasına yardımcı oluyoruz.  asfalt kesme hizmetleri kapsamında sunduğumuz bu çalışmaları ise son teknoloji makine ve malzemeler ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla kesim işlemlerinde asfaltın zarar görmeden kesilmesi ve çıkarılmasına olanak veriyoruz. Firmamız olarak uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübelerimizi hizmetlerimize aktararak sizlerin daha çok verim almasını sağlıyoruz.

Asfalt Kesme İşlemleri

Sunduğumuz asfalt kesme hizmetlerinde ise genellikle derz kesme yöntemini kullanıyoruz. Döşeme betonlar gibi alanlarda yine aynı şekilde derz kesmeyi tercih ediyoruz. Fakat  asfalt kesme olarak diğer kesim tekniklerini de gerektiği durumlarda devreye sokuyoruz. Makine olarak ise kullandığımız asfalt kesme makinelerinde elektrikli, benzinli ve dizel seçeneklerimiz bulunuyor. Çoğunlukla ise benzinli ve dizel makinelerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Elektriğin olmadığı yerlerde de böylelikle  asfalt kesme hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Vibrasyonsuz kesim yöntemi ile birlikte de asfaltın çatlaması ya da kırılmasının tamamen önüne geçiyoruz. Çok daha titiz ve güvenli çalışarak sadece ilgili kesilecek asfaltın kesilip çıkarılmasını sağlıyoruz. Asfalt yollar, fabrikalar ve otoparklarda derz asfalt kesme yöntemini rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Asfalt Kesme Yöntemleri

 asfalt kesme hizmetlerimiz olarak iki tip asfalt kesme yöntemini hizmetlerimizde kullanıyoruz. Derz ve karot kesme yöntemleri olarak birbirinden ayrılan bu yöntemleri gerektiği durumlarda tercih ederek sunuyoruz. Ancak hangi makinenin kullanılacağından önce kesim işlemindeki amaca göre planımızı oluşturuyoruz. Eğer asfalt yolda onarım yapılacak ise ve mümkün olduğunca asfalta en az zarar verilmesi gerekiyorsa derz kesim yöntemini tercih ediyoruz. Fakat asfaltın tamamen sökülmesi ve yenilenmesi gerekiyorsa da karot kesim yöntemini devreye sokuyoruz.  asfalt kesme hizmetlerimizde ise oldukça titiz çalışarak çevrenin zarar görmemesini sağlıyoruz. Oldukça ekonomik bir şekilde hizmetlerimizi sunarak en iyi hizmeti almanıza olanak veriyoruz. Sizler de asfalt kesme hizmeti almak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlere ulaşın.