KAROT


Karot

Karot Firması

 karot firması hizmetlerimiz olarak ihtiyaç duyulan bütün karot işlemlerini müşterilerimize sunmaktayız. Karot kapsamında beton delme, beton kesme, duvar yıkma, klime deliği, asfalt kesme, su tesisatı deliği ve doğalgaz deliği gibi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tamamen son teknoloji karot makineleri ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu işlemler ise belirli bir sistem dahilinde tamamlanmaktadır. Sizler için ilgili alanın analizlerini ve planlamalarını yaparak hangi karot tekniğinin kullanılacağına karar vermekteyiz. Konya karot firması olarak ilgili ön hazırlıkları yaparak alanında uzman personellerimizce çalışmalarımıza başlamaktayız. Binaya ve yapıya zarar vermeden gereken çalışmaları kısa süreler içerisinde bitirme olanağını sizlere sunmaktayız.

Karot Beton Kesme

 karot beton kesme olarak sunduğumuz hizmeti betonun özelliğine ve yapısına göre belirlemekteyiz. Genellikle çok kalın betonlarda kullandığımız karot beton kesme tekniklerinde ise kesilecek alanın büyüklüğüne göre karot ucu seçmekteyiz. Böylece alanın dışına çıkmadan ve yapıya zarar vermeden ilgili kesme işlemlerini tamamlamaktayız. Pencere ve kapı açmak gibi durumlarda tercih edilen  karot beton kesme hizmetlerimiz ile birlikte profesyonel çalışmalara imza atmanızı sağlamaktayız. Tamamen kontrollü bir şekilde çalışarak kesim işlemlerinde titizliğe önem vermekteyiz. Bina yıkımları gibi durumlarda da karot beton kesme hizmetleri sunarak çevre için tehlikeli olabilecek parçaları keserek güvenle uzaklaştırmaktayız. Böylece kontrollü bir şekilde yıkım işleminin tamamlanmasına yardımcı olmaktayız.

Karot Beton Delme

 karot firması olarak beton delme hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Genel olarak duvar ve zeminde gerçekleşen bu delme işlemlerinde ise havalandırma ve tesisat boruları için alanlar açmaktayız. İstenilen derinlikte karot delme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu işlemlerde de son teknoloji malzeme, cihaz ve makineleri kullanmaktayız. Böylece çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkmasına vesile olmaktayız.  karot firması kapsamında sunduğumuz karot beton delme hizmetimiz ise alanında uzman personellerimiz ile birlikte gerçekleşmektedir. Firmamız sizler için en uygun karot beton delme tekniğini belirleyerek delme işlemine başlamaktadır. Beton duvarın yapısını bozmadan ilgili delme işlemlerini profesyonelce tamamlamaktayız. Bunun yanında bina güçlendirmesi için de beton delme hizmeti sunmaktayız.  karot firması olarak siz de bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.